Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Autor: PhDr. Veronika Langrová, Ph.D., PCC

VIDEO: Koučování - cesta ke změně životního stylu s Veronikou Langrovou
29.04.2014

Rozhovor s profesionální koučkou zdravého životního stylu PhDr. Veronikou Langrovou, Ph.D., PCC v pořadu Sama doma. Možná už jste slyšeli o metodě koučování, která je jednou z klíčových metod rozvoje osobnosti, ale ve spojení se zdravým životním stylem? Životní styl je velmi osobní záležitostí a hledání té správné cesty a jak k ní dospět, je předmětem rozhovoru videa. Současně je koučovací přístup v práci s klienty doplňován o praktické zkušenosti a znalosti v dané oblasti, kouč primárně podporuje klienty ve změně často nevhodně naučených návyků a jejich motivaci zvládnout změny, ale také využívá dalších metod jako mentorink či poradenství. Jak vypadá spolupráce s koučem a na co se koučování zdravého životního stylu zaměřuje, najdete v obsahu videa.
Lehký a chutný dezert téměř bez kalorií i tuku - je to vůbec možné?
17.04.2014
Agar dezert Když mlsáte, hledáte alternativu zdravého dezertu? Přináším vám recept na rychlý, lehký a velmi chutný dezert s použitím přírodního AGARU, který v sobě nese cenné minerály a stopové prvky. Věděli jste, že v České republice je více než 58 % lidí obézních a s nadváhou a dokonce až 16 % obézních dětí.
Netradiční surovina Miso
03.04.2014
Miso polévka
Na vaření nemáte moc času, ale rádi se stravujete zdravě? Vyzkoušejte MISO, blahodárnou surovinu, která má v kuchyni všestranné využití a pracuje se s ní velmi snadno. Nabízím jednoduchý recept na polévku do 10 min z dalších surovin, které máte doma.
Vychutnejte si sladkou chuť bez cukru
17.09.2013
Alternativy slazení Na téma cukr a jeho škodlivé účinky na náš organizmus vyšlo nespočet článků, pojednání a knih. Stejně tak na řadu jeho umělých, a dnes už dobře víme, ještě horších alternativ, které se v průběhu posledních několika dekád objevovaly na trhu většinou s velkým očekáváním a o poznání s tišším ústupem od jejich používání. Některé se ztratily zcela, některé dokonce byly zakázané, jiné stále figurují "schované" ve složení různých potravin nejčastěji pod označením "light". Často však náhražky cukru nebo i cukr samotný najdeme tam, kde bychom dodání sladké chuti ani nečekali. Zákazník tomu buď nevěnuje pozornost, anebo tuto skutečnost neřeší, případně jednoduše není expertem na chemii a odmítá luštit zkratky a odborné názvy, či se po pečlivém prostudování obsahu surovin takovému produktu prostě vyhne.
Mlsejte zdravě, sezóna jahod ještě nekončí!
23.07.2013
Banánový koláč s jahodovým pyré

Banánový koláč s jahodovým pyré

Jahody jsou velmi bohatým zdrojem vitamínu C a obsahují lehce stravitelnou vlákninu. Jejich konzumace má příznivý účinek na tvorbu testosteronu, podporují metabolismus, pomáhají při nachlazení a při léčbě srdečních chorob. Pro svou chuť byly dříve považovány za královské ovoce či za ovoce lásky.

Počet článků: 6   1 2Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

49,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS