Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Autor: Vladimír Ďurina

Nejčastější typy alergií
26.05.2013
Za jednu z nejnebezpečnějších alergií na potraviny je považována alergická reakce na různé ořechy. Odhaduje se, že jen ve Spojených státech stojí alergie na buráky, para ořechy, lískové oříšky a další podobné laskominy v pozadí stovek úmrtí ročně. Byla dokonce zaznamenána smrt alergické dívky po polibku od chlapce, který měl ke svačině pečivo s burákovou pomazánkou.
Je onemocnění karpálního tunelu předzvěstí diabetu?
08.07.2011
Květina Onemocnění karpálního tunelu nikdy nepodceňujte! Větu jsem ukončil vykřičníkem záměrně, je to opravdu důležité. Podle nových výzkumů vědců z Velké Británie vás diabetes může postihnout velmi brzy a karpální tunel je pouhou předzvěstí této nebezpečné choroby.
Šišák bajkalský (Scutellaria Baicalensis L.)
29.10.2009
Šišák bajkalský Je vytrvalá bylina se vzpřímeným stonkem, vysokým až 50 cm, s modrofialovými dvoupyskými květy, které jsou uspořádány do hroznovitého květenství. Listy má přisedlé, vstřícné a kopinaté, jasně zelené barvy. Kořen je vřetenovitý, masitý se žlutým vnitřkem. Vyskytuje se zejména ve východní oblasti Ruska v Zabajkalí. Dále je rozšířen v Číně a Severní Americe. Roste na sušších propustných, štěrkovitých a kamenitých svazích. Má rád mnoho slunce, ale nevadí mu ani polostín.
Jak si zregenerovat kolenní klouby?
19.08.2009
Jak si zregenerovat kolenní klouby? Mnoho lidí si tuto otázku již položilo ale málo lidí pro to něco udělalo. Důležitá je vodní rovnováha. Naše tělo tvoří téměř ze dvou třetin voda. Ale kde je všechna ta tekutina uložena a co ji řídí a kontroluje? Každá buňka v těle obsahuje vodu a voda ji také ze všech stran obtéká. Voda je rovněž nejdůležitějším transportním prostředkem, a není proto divu, že jak celkové množství vody, tak i hladina v ní rozpouštěných látek jsou úzkostlivě udržovány v úzkých hranicích.
Chraňte své srdce v horkých letních měsících! (komerční sdělení)
18.08.2009
Opalování Srdce je velké asi jako pěst, začíná pracovat již dávno před narozením. Funguje bez přestávky dnem i nocí až do posledního dne… V letních měsících je vlivem horka zatíženo a společně s ním i celý cévní systém. A proto bychom neměli nic nechat náhodě a chránit naše srdce, neboť je to jeden z našich nejdůležitějších orgánů. Srdce je spjato s létem a horkem. V létě se přihodí nejvíce infarktů myokardu a podle orgánových hodin by jich mělo být nejvíce mezi 11 - 13 hodinou.
Počet článků: 8   1 2Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

199,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS