Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Autor: RNDr. Jana Šmýdová

Hubnutí a cvičení
30.06.2013
Pitný režim Většině lidí, kteří chtějí hubnout, je jasné, že by do svého redukčního programu měli zařadit i pohyb. Ti, kdo to myslí vážně, se vrhají na spinning a do posiloven nebo na aerobik, vydávají ze sebe maximum energie až se z nich pot jen řine a padají vyčerpáním. Vše vydatně zapíjejí L-karnitinem, jak jim trenéři poradí. Po čtrnácti dnech stoupnou na váhu a zažijí šok: přibrali!
Rizika rychlého hubnutí
10.02.2013

Je moderní rychle hubnout. Co nejrychleji. Dokonce i firmy, které už se dlouho zabývají výrobou potravních doplňků, určených pro podporu hubnutí, se daly strhnout k nepěknému reklamnímu kroku: své výrobky označují jako vhodné pro rychlé hubnutí, nebo jim dávají různá další přízviska – jako quick, rapid apod. Tím podporují u veřejnosti dojem, že rychlé hubnutí je v pořádku a žádoucí. Opak je pravdou. Jako optimální rychlost hubnutí můžeme vidět váhový úbytek cca 0,5 kg – 1 kg/týden. Při rychlejším hubnutí se v krevní plazmě vyskytuje vysoké množství mastných kyselin, uvolněných z tukové tkáně.
Hubnutí a krevní skupiny
12.01.2013
Hubnutí Je to fascinující, ale i dnes, ve 21. století, naše tělo rozlišuje, nakolik je přijímaná potrava ve shodě s potravou přijímanou našimi předky. Právě z toho vychází výzkumy, týkající se výživy podle krevních skupin. Jistě si kladete otázku, zda se tímto způsobem dá zhubnout? Za určitých podmínek ano. Dietu respektující krevní skupiny formuloval americký lékař přírodní medicíny Dr. D´Adamo, který na věci pracoval spolu se svým otcem (také lékařem) a týmem dalších odborníků. Provedli léčbu desítek pacientů.
Hubnutí a konzumace masa
15.01.2012
Hubnutí K hubnutí - čili redukci váhy - přistupuje každý poněkud jinak. Jsou lidé, kteří nejdříve nakoupí stohy literatury o hubnutí, jiní se poradí s odborníkem. Nemalá skupina hubnoucích však skočí do problému střemhlav. „Selský rozum“ jim říká - prostě nejíst. A mnoho žen vyřadí nejdříve potravinu na přípravu relativně nejnáročnější - maso. Tím si ovšem své hubnutí značně zkomplikují.
Tři pověry o hubnutí
03.03.2009
Chcete zhubnout? Pak ale pozor na nejrozšířenější pověry spojené s hubnutím! Mohou vám hubnutí značně zkomplikovat, a řada procesů, které by jinak proběhly normálně, se stane doslova hororem a noční můrou! Takže konkrétně...
Počet článků: 14   1 2 3Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

373,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS