Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Autor: Ing. Angel Buna

Pět Tibeťanů a rituál
24.10.2005
Jak si posilovat zdraví, duševní pohodu, autoritu a rozvíjet svou osobnost? Nemůžeme změnit realitu, ale můžeme změnit sebe a bojovat proti nezdarům? Vnitřní změnou svých návyku, zbavíme se závislosti na lidech a věcech. Spoléhejme sami na sebe. Lidský život je vzájemné závislý na přírodě a na současné realitě. Úspěchů je možno dosáhnout, jen tehdy zbavíme-li se starých návyků a vytvořením nových ve spojitosti s realitou. Ve volbě, kterou můžu učinit sami. Ovládáním svých emocí, zdokonalit sama sebe je dlouhodobá bolestivá a náročná činnost, ale je to jediné řešení.
Jak si udržet stálou kondici, aktivitu a vitalitu
17.10.2005
Jak si udržet stálou kondici, aktivitu a vitalitu To je otázka dnešního dne. Je hodně knížek o tělesných a vnitřních cvicích, způsobu dýchání a meditaci, ale tělo mám chátrá a jsme pořád nervózní a nemocní. Snažíme se žít zdravě a přejít na nový životni styl, nejde nám to. Kde je to tajemství, když víme, že všechny problémy a nemoci jsou odrazem našeho vnitřního stavu, neustálého nespokojení s naším rozhodnutím a emoční nestálosti. Pořád se nemůžeme zbavit strachu, deprese, úzkosti a i duševní bolesti. Všichni víme a sami cítíme, že existuje něco, co na nás neustále působí, je to vesmírná energie.
Věštecké umění, hrou i zábavou
12.10.2005
Často se kolem nás vyskytují jevy, které neznáme. Vyvolávají v nás úžas. Mnohé je jistě možné vysvětlit některými přírodními zákony, či lépe řečeno naší dosavadní malou znalostí přírodních a fyzikálních jevů. Mnozí s nás znají, co je to předtucha. Dokonce jsou jedinci, kteří velmi podrobně předpověděli letecké i jiné tragédie s předstihem několika dnů. Dokázali identifikovat i letadlo a čas, místo odletu a budoucích škod.
Osobnost to je naše vizitka
22.02.2005
Proč je život jednoho člověka plný smutku, nejistoty a strachu, žije v chudobě a je často nemocen. Druhý žije šťastně v bohatství a blahobytu, jde od úspěchu k úspěchu, těší se obdivu i úctě a je stále zdravý.
Umění Tao - Taoismus
07.02.2005
Taoismus je jedním ze základních směrů východní filosofie, jenž vznikl v 5. století př. Kr. Zakladatel Lao-c', formuloval jeho strukturu. Hlavni kniha "Tao te ťingu" (Kniha o Tao a ctnosti) nás učí, že člověk se nemá dát omezit věcmi tohoto světa, ale osvobodit se od nich. Učinit v sobě vnitřní klid a osvobodit se od žádostí a vášní. Nechtít nic víc než to co potřebujeme. Být trvale skromný a pokorný a neuchýlit se od své přirozenosti a nebýt na nikom závislý.
Počet článků: 5   1Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS