Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Atopici, nevzdávejte boj s ekzémem! (komerční sdělení)

16.02.2015
Ekzém na noze

S neradostnou diagnózou atopický ekzém odchází od lékaře stále více dětí i dospělých. Nepříjemným onemocněním, jež v akutní fázi doprovází úporné svědění a rozpraskaná kůže, trpí už novorozenci. Objevuje se však i v pozdním věku a obrací lidem život naruby.

Pokud nemůžete v noci kvůli svědění spát a ve dne marně skrýváte rudé skvrny, zkuste se na svůj atopický ekzém podívat jinýma očima a vyzkoušejte komplexní přístup. Pečujte o pokožku zvenku i zevnitř.

 

Za vývojem i testováním jediné kompletní řady pro lidi s dermatitidou s názvem Protopan stojí atopik, který se sám 30 let pokoušel zbavit atopického ekzému různými "mazadly," která často kůži jen podráždila, a samozřejmě také pomocí kortikoidů, které však mají celou řadu nepříjemných vedlejších účinků. Po dvou letech výzkumu, vývoje a testování tak přišla na svět řada přípravků, která jeho projevy ekzému utlumila natolik, že dnes nikdo nepozná, že atopikem skutečně je. Kortikoidy už nepotřebuje.

 

Žádný atopik by neměl spoléhat na zázraky a začít svůj boj s ekzémem především pozorováním sebe sama. Sledovat souvislost mezi tím, co jí, co si obléká a v jakém prostředí se pohybuje, a vypozorovat, v jakém stavu je následně jeho pokožka. Může tak lépe zjistit, čemu se příště vyhnout. Nejproblematičtější je tradičně strava - z ní by měly zmizet především cukry - sladkosti, slazené nápoje a čokoláda, které organismus zakyselují a mění tak jeho pH. Zejména atopická pokožka je na podobné výkyvy velice citlivá. Proto Protopan přináší pH balance, který obsahuje řadu minerálů a stopových prvků vhodných k odkyselení organismu a úpravě jeho pH.

 

V českém jídelníčku naopak stále více chybí omega mastné kyseliny, které dermatologové obecně doporučují pro jejich schopnost mírnit svědění i zánět. Řada z nás si jistě pamatuje na populární rybí tuk, který do nás poctivě na lžičce vpravovaly babičky či maminky. Protopan Omega 3&6 umožňují konzumaci denní dávky v příjemné podobě tobolky s obsahem rostlinných výtažků s 2 nezávislými studiemi přímo na atopicích. Bez nepříjemné chuti i vůně.

 

Co jsou probiotika, ví dnes díky médiím i malé děti. Také lékaři při předepisování antibiotik automaticky doporučují užívání probiotických kultur. Ty jsou obsaženy například v jogurtech či k dostání v kapslích. Ne všechny kmeny těchto užitečných bakterií jsou však schopny přežít cestu trávicím traktem a dostat se až do tlustého střeva, kde mají za úkol obnovit přirozenou střevní mikroflóru. Ta je důležitá pro správné fungování těla a příjem živin - tedy i živin pro pokožku. Zde jsou vhodné kapsle Protopan Lactobacillus + inulin.

 

Nedílnou výbavou každého atopika jsou samozřejmě také kvalitní promazávadla. Promašťovací Protopan Local cream a mléko Body Lotion kůži dokonale promastí a nechají ji volně dýchat. Díky vhodně zvolené receptuře dodávají hluboko do kůže všechny potřebné složky pro tvorbu účinné kožní bariéry, která má za úkol bránit vnikání škodlivých a dráždivých látek.

 

Všechny přípravky Protopan můžete zakoupit v praktickém boxu s dodáním do 24 hodin.


Související články:
Sužuje vás atopický ekzém? Máme pro vás nový způsob řešení
Atopická pokožka potřebuje komplexní péči
Jak oblékat pokožku s atopickým ekzémem
Jak upravit domov dětí s atopickým ekzémem


16.02.2015
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém

1399,- Kč

427,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS