Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Artróza kloubů - příroda nám nabídla novou a ještě účinnější kloubní výživu

01.12.2010
Momentálně nejvyšší účinnost v kloubní výživě vykazuje skupina přírodních látek, zvaná cetylované estery mastných kyselin, které najdeme například v produktu Celadrin. Mohou pomáhat nejen u začínajících degenerativních procesů kloubních chrupavek, ale jsou neobyčejně účinné i u pokročilého kloubního poškození.

Celosvětové zkušenosti s touto skupinou přírodních látek ukazují, že již po několika týdnech užívání dostatečné dávky cetylovaných esterů mastných kyselin pociťuje minimálně 70 % klientů významné zlepšení stavu pohybového aparátu.

Také jsme již v České republice získali zkušenosti několika klientů (ale to byla opravdu výjimečná záležitost), u kterých se kromě extrémní úlevy od mnohaletých kloubních bolestí dokonce rentgenologicky potvrdil i nárůst zcela nové chrupavky. Objevila se znovu i v kloubech, kde na starších RTG snímcích byla již jen "kost na kost" bez jakékoliv kloubní štěrbiny, signalizující přítomnost kloubní chrupavky (na rozdíl od kosti pohlcuje chrupavka daleko méně RTG záření). 
= tohle jsem si fakt nevymyslel, ale opravdu zažil.

Bolesti zcela zmizely dokonce i u dvou klientů, kterým se již rozpadla celá hlavice kosti kyčelní a jejím následkem došlo k nápadnému zkrácení postižené končetiny. S jedním se dodnes setkávám a učinek stále trvá. Syn druhého z nich mi o pár roků později hlásil, že tatínek i s takto nápadným pohybovým handicapem začal hrát sálovou kopanou a také se znovu začal věnovat tančení na všech tancovačkách v širokém okolí. Evidentně díky zmizení bolesti doháněl to, co si nemohl dovolit dlouhé roky před tím, kdy byl v péči "odborné" chemické medicíny.

Cetylované estery mastných kyselin se jako většina jiných současných přírodních produktů výborně snášejí a zatím jsme od klientů nezachytili žádné závažné nežádoucí účinky. Máme také dostatek zkušeností k tomu, abychom dokázali předem vytipovat klienty ze skupiny oněch zbývajících cca 30 %  lidí, kterým tyto regenerační přírodní látky nedokáží pomoci. Jsou to především lidé, kteří odmítají přizpůsobit svůj dosavadní sebezničující životní styl a dál zatěžují své poškozené nosné klouby nadměrným pohybem = zpravidla podle mylného moderního mýtu, že čím více si člověk dopřeje všelikého sportování, tím více zdraví si opatří.

Druhými adepty na neúspěch regenerační kloubní léčby jsou lidé, kteří mají utlumeny přirozené regenerační pochody – nejčastěji podáváním nějakých chemických „léků“. Jde například o chemikálie užívané za účelem potlačení zánětů a bolestí, nebo látky zvané statiny, určené ke snížení cholesterolu. (podrobnosti o tomto celosvětovém lékařském omylu najdete v  samostatném článku: Farmaceutické firmy šíří lži o působení léků se statinem).

 

Celková nabídka přípravků na klouby.


Související články:
Artritida - zázračným lékem mohou být i třešně
Artróza a artritida
Revmatoidní artritida
Kloubní výživa
V zimě klouby bolí víc…
Chondroitin sulfát
Koloidní zlato
Glukosamin sulfát – pomocník při bolestech kloubů
Artróza kloubů z pohledu přírodní medicíny


01.12.2010
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Přírodní léčba


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS