Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Alergie - senná rýma

10.05.2011
Asi 20 % obyvatelstva trpí každý rok sennou rýmou, která je v odborném jazyce nazývána pylovou alergií. Je vyvolaná pylem ze stromů (např. bříza, olše), keřů (líska), travin, obilí (např. žito) a bylinek (např. pelyněk). Jakmile se tyto pyly dostanou do přímého kontaktu se sliznicí v nose nebo v očích, vyvolají u alergiků alergickou reakci.

Příznaky této reakce mohou být rozmanité, např. slzení očí, svědění očí, kýchání, vodnatá rýma, ucpaný nos, kašel, dušnost, průduškové astma, žaludeční a střevní poruchy, kožní ekzémy, bolesti hlavy, migrény, poruchy spánku, únava, poruchy koncentrace, dokonce i deprese. Tyto potíže jsou nejen nepříjemné a dlouhotrvající, u 30 - 40 % pacientů mohou vést posléze k tak závažným onemocněním, jako jsou chronická bronchitida nebo plicní (průduškové) astma.

Jak poznáte sennou rýmu?
Podle čeho poznáte, že trpíte sennou rýmou? Když se na jaře nebo v létě objeví bez vysvětlitelné příčiny rýma a neodezní ani po několika týdnech, během delších dešťů poleví a při hezkém počasí se hned zase navrací, pak byste se určitě měli nechat vyšetřit alergologem pro podezření na sennou rýmu.

Pro medikamentózní léčbu lze doporučit homeopatický kombinovaný přípravek Luffeel. Luffeel poskytuje kompletní formu terapie, přičemž nosní sprej odstraňuje bezprostřední potíže a tablety mohou být při včasném používání (4-6 týdnů před pylovou sezónou) nasazeny jako profylaxe. Podporuje imunitní systém a stimuluje samoléčbu těla. Obě lékové formy - tablety a sprej - mohou být používány současně a jsou vhodné i pro dlouhodobou terapii. Je velmi dobře snášen, není rizikový, a proto je vhodný pro každého alergika.

Dávkování
Jako profylaxe (tablety) 4-6 týdnů před pylovou sezónou 3 x denně 1 tabletu (nechat rozpustit pod jazykem).
Jako terapie (tablety, nosní sprej) během pylové sezóny 3 x denně 1 tabletu a 3-5 x denně 1 vstřik do každé nosní dírky.

Pravidla celostní medicíny učí, že smysl léčiva nemá  být zaměřen proti alergii, tedy nemá jen reagovat na následek, ale má v organizmu vytvářet takové podmínky, aby se obranný systém dokázal snadněji s alergenem vypořádat sám, aby neměl vedlejší účinky a působil komplexně. Tyto podmínky splňuje například PERILLYL STAR. Je třeba zahájit podávání již 2 týdny před očekávanou alergickou sezónou, nejvyšší dávkování použít v době vrcholu sezóny a s ústupem potíží a výskytu alergenů postupně dávkování snižovat a vysazovat. Zkušenost ukazuje, že je vhodné mít prostředek připraven doma již před sezónou, aby se mohl včas nasadit a tím, aby se zabránilo plnému rozvinutí projevů alergie.

Celková nabídka přípravků na alergii.


Související články:
Nejčastější typy alergií
Alergie a jarní očista organismu
Vezměte alergie útokem
Perila křovitá (Perilla frutescens)
Alergická senná rýma
Proč se objevují alergie?
Alergie - 1. část
Jarní alergie se blíží. Poradíme vám, jak s ní bojovat
Rýma


10.05.2011
autor: MUDr. Pavel ŠÁCHA
další články v rubrice: Přírodní léčba


 
Hemofilové nákazy
Priessnitzův obklad
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Červený čaj neboli Pu-Erh
Není losos jako losos
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Význam železa ve stravě
Zdravé vánoční cukroví
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Laktóza - skrytý problém
Byliny světa - zázvor
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Na 100 % účinné enzymy, miliardy bakterií a všestranné „céčko“

532,- Kč

459,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS