Alergie je velká výzva dneška

Jsme čím dál tím více citlivější, přibývá alergií… V současném světě neustále přibývá lidí, kteří mají alergii. Vypovídá to něco o našem zevním světě, ale také o naší citlivosti na tento svět. Ekologové varují a politici rozhodují. A v tomto světě žijeme a snažíme se přežít.  Alergie je vlastně přemrštěná reakce organizmu na zevní svět. Na jaře mají lékaři spoustu práce s prostými sennými rýmami, konjuktivitidami a podobnými alergickými reakcemi. Na toto alergické období je třeba se připravit již v zimě.

Zlepšit dietní návyky, ale také pracovat na vlastní organické reaktivitě ve smyslu snížení organické zátěže. Antihistaminika pracují pouze při zvýšeném výronu histaminu z buněk, tedy již ve fázi alergie. Ale my máme možnost transformovat naši reaktivitu daleko dříve a nechemicky.

Bylinář opět přichází s klidnou a vytrvalou silou přírody i v této oblasti. Přípravek na alergii působí celo-tělově při vnitřním podávání. Obsahuje byliny, které zklidňují a vyrovnávají hladinu reaktivity organizmu a při dlouhodobém užívání mají velmi pozitivní vliv na alergický terén. Je vhodné používat tento přípravek i v alergickém terénu, který přichází dědičně.

Tedy před nadcházejícím alergickým obdobím velmi jednoduchým způsobem připravujeme tělo na náraz zevních alergenů. Zvýšíme pitný režim celkový a do 3dcl vody přidáme l lžičku bylinného extraktu na alergii ráno a večer a pokračujeme celé alergické období. Faktem zůstává, že bylinné působení nepřichází hned, ale trvá jednu až dvě sezony léčby, než se dostaví výrazný efekt.

Byliny v na alergii tedy působí harmonizačně a transformačně na člověka, který při dlouhodobém užívání změní svoji reaktivitu na zevní svět a může užívat daleko méně hormonálních a antihistaminových tabletek. Věnujte tedy pozornost tomuto vynikajícímu extraktu, který nyní BYLINÁŘ poskytuje na internetových stránkách. Alergie má vzestupnou tendenci a je třeba velmi účinně proti tomuto jevu bojovat.

Bylinný přípravek na alergii je složen z extraktů bylin, které lze s úspěchem využít při přecitlivělosti organizmu na zevní i vnitřní vlivy. Vyrovnává svým působením reaktivitu a harmonizuje organizmus. Pomocně působí při alergiích, senných rýmách. Též svým vlivem zlepšuje trávení. Má protizánětlivé účinky na všech sliznicích a příznivě působí při psychickém přepětí a neuralgiích. Podporuje svým účinkem hormony nadledvinek, které přispívají v léčbě alergií.

Přípravek je tedy vhodný při:

  • alergiích, senných rýmách,
  • zlepšuje obranyschopnost při opakovaných infekcích horních cest dýchacích,
  • zánětlivých slizničních obtížích,
  • chronických zažívacích obtížích.

 

 

Zpět nahoru