Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


ActiVin přírodní výrobek ze zrnek červeného hroznového vína účinky ActiVinu (komerční sdělení)

28.06.2007
Mladý a zdravý vzhled Pro udržení mladšího, zdravějšího a pružného těla. Přírodní extrakt ze zrnek červených hroznů, která obsahují koncentrované flavonoidy - silné antioxidanty (OPC - proanthocyanidiny). Volné radikály - tzv. "agresivní molekuly" škodí našim buňkám. Nacházejí se  všude kolem nás. V potravě, ve vzduchu, ve vodě a představují i trvalý odpad látkové výměny. Jsou to nestabilní kyslíkové molekuly, které mají nepárový elektron, čímž se stávají agresivní a snaží se další elektron získat z jiných molekul. Poškozená molekula se tak stane také "radikálem" a vytrhne sousední molekule opět jeden elektron. Nastává tak nebezpečná řetězová reakce. Tím dochází k poškození buněčných struktur, k narušení tkáně, orgánů, selhávání zdraví a vitality.

 

Francouzi jedí těžká jídla, více kouří, méně cvičí a žijí déle - tzv. "Francouzský paradox". Francouzi žijí v průměru o 2,5 roku déle než Američané a mají o 40% méně infarktů a dalších chorob srdce, a to navzdory tomu, že jejich strava je poměrně bohatá na tuk (tučná masa a sýry jsou tradiční součástí národní kuchyně), navíc kouření tam patří k oblíbeným rozmarům. Lékaři popisují tento jev jako Francouzský paradox a samozřejmě se snaží tuto záhadu rozluštit. Mnozí z nich nacházejí vysvětlení v červeném víně. Ano, je to právě červené víno. Upravuje hladinu cholesterolu v krvi, působí na rozšiřování cév a navíc obsahuje značné množství flavonoidů - látek, které jsou ještě účinnějšími antioxidanty než vitamín E. Díky tomu jsou mu přisuzovány velmi příznivé účinky na lidský organismus.


ActiVin navíc dodává do organismu antioxidační sílu flavonoidů bez alkoholu. ActiVin je novým extraktem z hroznových zrnek s prokázanými antioxidačními a chemoprotektivními vlastnostmi vůči volným radikálům. ActiVin - extrakt ze zrnek červených hroznů Vitis vinifera prvotřídní kvality zajišťuje vysoce koncentrovaný zdroj oligomeric proanthocyanidins (OPC) a další biologicky aktivní flavonoidy.


Účinky ActiVinu:

  • antioxidanty v ActiVinu jsou silnější než vitamín E, C, A v těle se udržují asi 3 dny
  • obnovují rovnováhu a příznivě ovlivňují průběh některých onemocnění
  • chrání proti poškození jater, snižují akutní a chronické poškození sliznic zažívacího traktu
  • podporují růst a životaschopnost normálních buněk a tím zpomalují proces stárnutí
  • preventivně působí proti srdečně-cévním, nádorovým nemocem a při poruchách látkové výměny
  • zlepšují bakteriální fermentaci ve střevech a tím podporují lepší vstřebávání minerálních látek
  • podporují krevní oběh, snižují riziko křečových žil, zabraňují usazování cholesterolu
  • potlačují zánětlivé reakce, snižují náchylnost k trombózám, dokáží rozpustit i vzniklé sraženiny

 

Vyjímečná účinnost

Výtažek ze zrníček hroznů obsahuje "oligomeric proanthocyanidins" (OPC), které jsou čistou přírodní směsí bioflavonoidů s nejvyšší koncentrací až 95 % těchto účinných látek. Tyto látky tvoří ten nejpřirozenější a nejúčinnější antioxidant doposud objevený. Jeho antioxidační kapacita je až 50x větší než vitamin C. Je ve vodě rozpustný, lehce biologicky dostupný, během několika minut po užití se rychle vstřebává a koluje v těle. Předpokládá se, že má možnost překročit krevní mozkovou bariéru a tím zabezpečovat antioxidační ochranu centrálního nervového systému. Váže se na kolagenní vlákna a způsobuje změnu v jejich uspořádání do mladistvější, nepoškozené struktury. Tímto procesem dochází k návratu elastičnosti a ohebnosti konektivní tkáně v těle.

 

Zpomalte proces stárnutí
Volné radikály vznikají po tělesné metabolizaci kyslíku a při vystavení těla určitým chemickým látkám, radiaci, slunečnímu záření, látkám znečišťujícím naše ovzduší, kouři z cigaret, určitým lékům, alkoholu, virům a bakteriím, parazitům a určitým tukům. Antioxidanty deaktivují volné radikály a zpomalují buněčné a tkáňové poškození a tím i stárnutí. Výtažek z hroznů díky vysoce účinným antioxidačním schopnostem dokáže posilovat tepny, žíly a působit proti arterioskleróze. Zabraňuje lomivosti kapilár, zlepšuje krevní oběh a snižuje hustotu krve. Vazbou s kolagenem obnovuje pružnost a flexibilitu síly kloubů, kůže, arterií a jiných vodivých tkání. Pomáhá při vizuálních poruchách včetně těch, které se vztahují ke stáří, a zlepšuje noční vidění. Zabraňuje tvoření hystaminů, které mohou snižovat imunitní funkce a zapříčiňovat alergie a astma. Má antimutagenní vlastnosti.

 

Prvotřídní kvalita
ActiVin je extrahován ze zrnek červených hroznů prvotřídní kvality prostřednictvím unikátního procesu. Nezávadnost je prokázána rozbory akreditované laboratoře v ČR. Přípravek je schválen Min. zdr. ČR: HEM350 - 8.12.00 - 489131

 

Vyrobeno dle patentu USA - ActiVin je vyroben z odrůdových kalifornských červených hroznů.

 

Přípravek Activin naleznete v naší nabídce.


28.06.2007
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS