prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Joalis


Jak vyzrát na cholesterol

17.07.2009
Zbavte se vysokého cholesterolu, chraňte se před aterosklerózou. Podpořte metabolismus tuků, snižte jejich hladinu v krvi. Ve své soukromé praxi jsem zaznamenal zvýšený příliv klientů, které trápí různé zažívací problémy a zvýšená hladina cholesterolu v krvi. A právě na cholesterol bych chtěl nyní více poukázat, protože přírodní přípravky firmy KLAS dokáží tento problém mimořádně efektivně řešit. O cholesterolu toho bylo již mnoho vyřčeno a proto asi nemá význam ho podrobně popisovat. Nicméně si myslím, že na některé jeho vlivy, jak kladné tak i záporné, je stále nutné poukazovat.

Co je cholesterol
komplexní lipid (druh tuku), který patří do skupiny sterolů. Nachází se v živočišných potravinách. Naše tělo si jej umí vyrobit v játrech. Cholesterol je důležitý stavební kámen ve stěnách našich buněk a tvoří izolační vrstvu nervových buněk. Kromě toho patří k základním substancím různých hormonů, které zase řídí procesy metabolismu a ovlivňují imunitní systém. Navíc je cholesterol základní substancí vitaminu D a je ho potřeba k produkci žlučových kyselin.


Dobrý a špatný cholesterol
V krvi nám cholesterol přenáší tzv. lipoproteiny HDL (dobrý) a LDL (špatný). HDL odstraňuje cholesterol z tkání do jater, odkud je pak transportován a vyloučen do žluči. HDL má také antioxidační účinky.


Mnoho LDL a ateroskleróza
LDL a jeho vysoká koncentrace v krvi je spojena s vysokou hladinou cholesterolu v krvi a značně urychluje rozvoj aterosklerózy. A právě ateroskleróza (arterioskleróza) trápí řadu pacientů, na jejímž rozvoji se vysoká hladina cholesterolu podepisuje. Do cévních stěn se ukládají tukové látky (ateromy), v důsledku čehož céva ztrácí svoji pružnost a postupně dochází k jejímu zužování a poté k ischémii (nedokrevnosti). Nejnápadnější pak bývají tyto změny na věnčitých tepnách srdce (ischemická choroba srdeční) a dále pak na mozku, ledvinách či dolních končetinách.


Cholesterol a přípravky KLASu
Jak jsem již naznačil, cholesterol si jednak tvoříme v organismu a dále si ho do těla přivádíme stravou. Pro zdárné řešení vysoké hladiny cholesterolu v krvi je nutné pozměnit stravovací zvyklosti dle zásad zdravé výživy, zvýšit příjem vlákniny a zařadit do denního harmonogramu zvýšenou pohybovou aktivitu. Za velmi prospěšné považuji užívání našich přírodních přípravků KLAS v kombinaci s některými bylinkami. Ty nejúčinnější se Vám pokusím představit.


LKVB6 nasazuji v praxi jako základní přírodní přípravek pro řešení vysoké hladiny cholesterolu, který začíná účinkovat již po 14 dnech užívání. LKVB6 velmi výrazně zasahuje do metabolismu tuků. Tuky dokáže rozpouštět a brání škodlivému LDL v jeho negativní funkci. Chrání játra, cévní systém, zabraňuje hnilobným procesům ve střevě a podporuje trávení. Preventivně a terapeuticky působí proti srdečně cévním nemocem, vysokému tlaku a obezitě. LKVB6 obvykle dávkujeme 3x denně jednu tabletu před jídlem.


Klíčkový olej s vitaminy obsahuje nenasycené mastné kyseliny. Napomáhá metabolismu nasycených tuků, snižuje škodlivé LDL, je prevencí proti ateroskleróze, vysokému krevnímu tlaku a tvorbě krevních sraženin. Klíčkový olej s vitaminy vhodně doplňuje LKVB6. Obvykle jej dávkujeme 3x denně jednu kapsli před jídlem.


Česnek a Petržel pomáhá snižovat vysoké hladiny tuků v krvi. Má vliv na tvorbu žluči. Působí proti vysokému tlaku a ateroskleróze. Česnek a Petržel dávkujeme obvykle 3x denně jednu tabletu před jídlem.


Základní kombinací při vysokém cholesterolu v krvi je právě kombinace LKVB6, Klíčkového oleje s vitaminy a Česneku s petrželí.


Přírodní přípravky je možné užívat jak samostatně, tak v kombinaci, která je dle mého názoru nejúčinnější. Většina pacientů reaguje na kúru do tří měsíců a většina ji toleruje dobře. Přírodní přípravky nemají žádné vedlejší účinky, což uživatelé vždy vítají. Za vhodné bylinky, které můžeme používat k zapíjení našich přípravků, považuji danshen (šalvěj červenokořenná), rozrazil, truskavec, lingzhi (lesklokorku) či pampelišku nebo jablečník.

 


Celková nabídka přípravků na snížení cholesterolu.


Související články:
Cholesterol a výživová doporučení
Podfuk s cholesterolem
Ateroskleróza - metla civilizace
Infarkt myokardu
Angina pectoris
Srdce a jak ho chránit
Antifosfolipidový (antikardiolipinový) syndrom
Omega-3 mastné kyseliny
Návrat cholesterolu
Cholesterol - nové pohledy
EPA a DHA
Berberin
Vysoká hladina cholesterolu (hypercholesterolémie)
Jak na cholesterol?


17.07.2009
autor: Milan Peterka
zdroj: www.klas.cz
další články v rubrice: Prevence


 
„Kde volně plyne radost a láska, nemůže nastat jiný stav, než pohoda a zdraví,“ říká odborník na čínskou medicínu Bohumír Jehlička. Popisuje, jak se uzdravit
Moudrosti přísloví
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Okruh sleziny podle TČM
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
Kterým potravinám se v těhotenství (a nejen tehdy) vyhýbat
Metličkovité křečové žíly neboli mikrovarixy
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
(c) 2004 www.celostnimedicina.cz
O n�sRSS