prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
modnidoplnky.cz
Vaše módní inspirace
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Kosmetika Holistic - Ve jménu těla, mysli i duše


Rakovina je psychosomatické onemocnění
30.04.2010
Co se stane, když pochopíte psychologickou  příčinu své tělesné nemoci? Jakou změnu by to mohlo znamenat v dalším rozhodování o strategii léčení? Jako stále pravděpodobnější se totiž ukazuje hypotéza, že na každé nemoci včetně rakoviny, má svůj významný podíl i psychika – například v předchozí neočekávané a nepříjemné zkušenosti, šoku.
Fenylalanin
29.04.2010
Fenylalanin, celým názvem dextro-laevo fenylalanin, je látka, která zvyšuje hladinu endorfinů a enkefalinů v centrálním nervovém systému. Patří mezi esenciální aminokyseliny. Jedná se o látku, která může pomoci při psychických problémech, zlepšuje stav chronických bolestí, podporuje mentální aktivity (přeměnou v mediátor noradrenalin) a snižuje chuť k jídlu (zvyšováním produkce cholecystokininu).
Smyslný olej s vůní dálek (komerční sdělení)
28.04.2010
Stejně jako lidé uchovávají v mysli nejkrásnější vzpomínky, i příroda si hýčká to nejlepší – ryzí bohatství, kterým obdarovala zemi. Poznejte energii přírodních živlů i čistých esencí. Nadechněte se vůně čarodivých dálek minulosti a naplňte své smysly rajskými požitky.
Bylinky podporující plodnost
28.04.2010
Bylinky se používají k léčebným účelům už tisíce let. Do nedávna byly prakticky jedinou metodou léčení (do 30. let minulého století se většina léků vyráběla výhradně z přírodních zdrojů). Zatímco v jiných kulturách bylinky stále patří nebo dokonce jsou základem léčby, jak je to například v tradiční čínské medicíně, u nás mají nálepku alternativní medicíny, tudíž nevěrohodné. Co se týče plodnosti a ženských potíží vůbec, tak bylinky jsou schopny upravit hormonální hladinu v těle, prokrvit, posílit a stimulovat dělohu a ostatní ženské orgány.
Fascinující mechanizmus chrupavky
27.04.2010

Již v raném embryonálním vývoji člověka se vyvíjí z mezenchymu pojivová tkáň, která je základem pro chrupavku. Posluchači našich přednášek a seminářů bývají seznamováni s problematikou mezenchymu a mezibuněčného prostoru. Pojivová tkáň je základní substancí ochranného, podpůrného a pohybového aparátu, tedy i chrupavky, o které je dnešní téma. Skládá se z buněk (např. fibroblastů, chondrocytů) a mezibuněčné hmoty, kde rozlišujeme vlákna - kolagen, elastin, retikulin a základní hmotu složenou ze spojení proteoglykanů s glykoproteiny.
Článků o zdraví: 3546   1 ... 463 464 465 466 467 ... 710Potraviny rádoby zdravé, pryč však s nimi I.
Velká cholesterolová lež
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Zuzana Švédová: „Nic tu nevnímám jako těžké či špatné“
Etikoterapie - duchovní příčina choroby
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Jak se zbavit závislosti na sladkém
Nízký krevní tlak
Dna a dieta
Chia semínka
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Lesní plody - nejen zdravé, ale i chutné
Štítná žláza
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Ranní pitný režim
Zatočte s plísněmi nohou. Navždy!
Hemeroidy - příznaky a fotky
Otoky nohou
(c) 2004 www.celostnimedicina.cz
O násRSS