prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
modnidoplnky.cz
Vaše módní inspirace
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Kosmetika Holistic - Ve jménu těla, mysli i duše


I3C a mastodynie (bolesti prsou) (komerční sdělení)
29.03.2010
Onemocnění a změny prsů se u žen vyskytují velmi často. Sem patří karcinom prsu, nezhoubné nádory prsu a hormonální změny prsů, které se mohou projevit ložiskovou dysplazií (deformací), cystami nebo mastodynií. Karcinom prsu je nejčastějším onkologickým onemocněním ze všech onkologických onemocnění u žen. Je to určitě nejzávažnější onemocnění prsů. Mnohem více žen ale uvádí mastodynii (bolest prsou).
Proč jsou nemocnice nebezpečím pro vaše zdraví
29.03.2010

Studie, kterou prováděli výzkumníci z rakouské nemocnice Rudolfstiftung odhalila, že více než jedna třetina pacientů, kterým je naordinována injekční medikace a leží na oddělení intenzivní péče, může být obětí omylu. Tato skutečnost byla zveřejněna v magazínu the British Medical Journal. Vedoucí výzkumného týmu Andreas Valentin konstatoval: "Jde o skutečně závažný problém. Administrativa, související s medikací podávanou injekčně, je slabým místem z pohledu bezpečnosti pacienta."
Láska - Jste zrozeni pro lásku!
26.03.2010
„Oni říkali, že bude hezky…“ hlásí provokativně táta a zkoumavě hledí oknem ven, „no jo a zatím, koukni na to, mámo, bude určitě pršet…“. A máma se jde podívat a stejným tónem, ukřivděného kuřátka kříženého s nadřazeným netopýrem, přizvukuje tátovi. „Zase jim to nevyšlo, no jo, jako vždycky, pak jim má člověk věřit…“
100% nepražené kakao - pravá čokoláda
26.03.2010
Čokoláda Čokoláda je jedno z nejoblíbenějších jídel na světě. Pro představu, čokoláda tvoří 1 % stravy západní populace. Čokoláda bývá často spojována s příjemnými pocity, odměňováním se a obdarováváním blízkých, je potěšením pro všechny smysly. Nicméně velmi málo „čokoholiků“ v životě ochutnalo to, z čeho veškerá čokoláda na světě pochází – syrové nepražené kakaové boby.
Power-napping: mikrospánek, který občerství
25.03.2010
Power-napping je speciální metoda mikrospánku, známá též jako technika klíče. Jakkoli to zní neuvěřitelně, můžete se díky této metodě tak uvolnit a načerpat tolik energie, jako byste prospali hodinu. Elektrická aktivita mozku se proměňuje v průběhu jednotlivých fází spánku a bdění. Pomocí elektroencefalografie (EEG) můžeme měřit a zaznamenávat elektrické proudění v mozku. Rozlišujeme fáze, kterým říkáme fáze beta, fáze alfa, fáze REM, fáze théta a fáze delta.
Článků o zdraví: 3507   1 ... 463 464 465 466 467 ... 702Velká cholesterolová lež
Pro čtvrtinu Čechů je manželství zastaralá instituce. 5 dobrých důvodů, proč mít přesto svatbu
Šokující pravda o rakovině
Otoky nohou
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Úpal u dětí
Priessnitzův obklad
Štítná žláza
Letní angína
Dna a dieta
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Zelené osvěžení
Zvětšené uzliny na krku
Zatočte s plísněmi nohou. Navždy!
Chia semínka

456,- Kč
(c) 2004 www.celostnimedicina.cz
O násRSS