prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
modnidoplnky.cz
Vaše módní inspirace
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku


Express Diet - 5denní proteinová dieta
Cvičení v těhotenství
16.09.2009
Přestože dříve nebylo cvičení v období těhotenství doporučováno, dnes je již vědecky dokázány jeho blahodárné účinky na matku i plod. Lehké cvičení totiž zlepšuje průtok krve, dodává energii a působí rovněž proti vzniku cukrovky a hypertenze. Navíc cvičení pomáhá nastávajícím maminkám zlepšit náladu, protáhnout celé tělo, posiluje krevní oběh, což může velmi výrazně omezit otoky nohou a chodidel. Dále minimalizuje křeče, odstraňuje svalové napětí a později usnadňuje celý porod.
Chraňte děti před úrazy
15.09.2009
Když se každým rokem prázdniny chýlí ke konci, dětská očka již častěji zabloudí pohledem ke školní brašně a novým knihám s lákavými obaly. Přijdou do světlých tříd vonících čistotou a zasednou v nažehlených šatičkách do lavic. Jedna velká třída však zůstane prázdná. Kam se poděly děti, které měly zasednout do jejích lavic? Proč už je nevítá učitel, se kterým se setkávaly každý den? Proč.......
Češi loni nakoupili nejvíce biopotravin v maloobchodních řetězcích
10.09.2009
Nejvíce biopotravin, celkem za 1,33 miliardy korun, nakoupili loni Češi v prodejnách maloobchodních řetězců. Supermarkety, hypermarkety, diskonty a drogistické řetězce tak zvýšily svůj podíl na trhu s biopotravinami na 74%. Vyplývá to z nové ročenky Český trh s biopotravinami 2009. Výrazně roste podíl nadnárodních maloobchodních řetězců na úkor všech ostatních prodejních míst s výjimkou gastronomie.
Vlk
08.09.2009
Již jste někomu řekli, že máte „vlka“? Určitě jste pak pozorovali škodolibý úsměv na tvářích svých přátel. Právě tato skutečnost brání mnoha lidem, aby se se svým problémem někomu svěřovali. Třetina lidí si svého vlka zažívá nebo zažila. Jde o povrchové kožní onemocnění zvané intertrigo, opruzení, lidově vlk. Postihuje vnitřní plochy stehen, okolí konečníku a genitálu, podbřišek, místo pod prsy a podkolenní jamky. Obecně se dá říci místa, kde se kůži nedostává vzduch, kde je vlhko, zvýšené pocení, místa tzv. vlhké zapářky.
Jak na krvácení z nosu
04.09.2009
Krvácení z nosu je dosti častým jevem, se kterým se setkáváme. Je třeba si uvědomit, že je většinou následkem některého patologického procesu, který se v těle odehrává. Důkladná znalost příčiny krvácení usnadní i rozhodování o správném léčebném postupu. Sliznice nosní má bohatou síť různě velkých cév. Krvácení z nosu může být arteriální, venózní a kapilární. Asi v 80 - 90% případů je zdroj krvácení lokalizován do locus Kiesselbachii v přední části nosní přepážky. Sliznice je zde velmi tenká, pevně lpí ke chrupavce septa a snadno praská.
Článků o zdraví: 3320   1 ... 463 464 465 466 467 ... 664Šokující pravda o rakovině
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Zdravé sacharidové přílohy I.
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Dna a dieta
Vylučování
Kundalini jóga jako „dálnice“ k vyššímu vědomí
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Zdravé vánoční cukroví
Štítná žláza
Psycholog Jiří Hamerský: Předvánoční inspirace – 10 mých nejoblíbenějších knih II.
VIDEO: Jáhly
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Nízký krevní tlak
Priessnitzův obklad
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Detoxikace organismu – jídelníček doporučený lékařem
11 způsobů, jak posílit imunitu
VIDEO: Co s pojídáním po večeři?
(c) 2004 www.celostnimedicina.cz
O násRSS