prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
modnidoplnky.cz
Vaše módní inspirace
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku


Express Diet - 5denní proteinová dieta
Propolis - účinný pomocník v péči o problematickou pokožku (komerční sdělení)
04.08.2009
PM Propolisový krém s panthenolem a bambuckým máslem je kosmetický přípravek III. propolisové generace vycházející z tradice včelích produktů a moderních prvků alternativní přírodní kosmetiky v 21.století. Propolis je již od dob faraónů používán v kosmetice pro svoje hojivé, dezinfekční (antimikrobiální) a anestetické účinky. Díky těmto vlastnostem blahodárně působí u širokého spektra kožních infekcí a dermatid (např. psoriáza, akné, herpes atd.) a poranění, proleženin i hemeroidů. Díky přítomným flavonoidům a zinku rovněž vyživuje a vitalizuje pokožku.
Epilepsie
03.08.2009
Sestavit informace o této nemoci je poměrně složité, protože existuje celá řada variant, jak se nemoc projevuje. Nejprve je třeba rozlišit základní pojmy. Epilepsie je nemoc, zatímco epileptický záchvat je příznak. Epilepsie je onemocnění charakteristické opakovanými epileptickými záchvaty, jejichž původ je v mozku.
Pečujte o uši svých dětí (komerční sdělení)
31.07.2009
Nedostatečná hygiena ucha vašich ratolestí může vést k porušení zvukovodu. Ušní hygiena je důležitá, ale na druhou stranu by se neměla přehánět. Mohou pak nastat problémy. Proto je třeba šetrným způsobem odstranit maz, prach a jiné nečistoty. Zapomeňte na štětičky a smotky vaty na špejli! Zavádět ostré a špičaté předměty do zvukovodu je nebezpečné. Nejvhodnější pomůckou usnadňující čištění uší jsou látky, které vedou ke změkčení ušního mazu.
Pozor na úžeh a úpal! Hlídejme si pitný režim.
31.07.2009
Období letních dovolených znamená v ordinacích lékařů mírný odliv pacientů. Na druhé straně léto přináší vyšší počet sportovních úrazů, zažívacích potíží a především problémů spojených se slunečním zářením a teplem obecně. Jedná se zejména o úžeh a úpal. Úžeh je způsoben přímým pobytem na slunci, kdy po nadměrné expozici dochází k podráždění mozku a mozkových plen. Projevuje se bolestmi hlavy, závratěmi, poruchami srdečního rytmu a krevního tlaku. Vyústit může až v kolapsový stav. Někdy se tyto potíže mohou projevit až s několikahodinovým zpožděním.
Gynekologické kvasinkové infekce - lze jim předcházet?
30.07.2009
Letní měsíce jsou obdobím naší vytoužené dovolené, časem odpočinku po náročné práci. Pro mnohé z nás to znamená prožít dovolenou u moře, jezer nebo rybníků, či alespoň koupání a lenošení u zahradních bazénů. Tyto příjemné relaxační aktivity jsou ale pro některé ženy spojeny s vyšším rizikem vypuknutí kvasinkové infekce.
Článků o zdraví: 3298   1 ... 463 464 465 466 467 ... 660Šokující pravda o rakovině
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Etikoterapie – 7 pocitů, které nám poškozují zdraví
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Zázračný celer: Výborný na potenci… i na demenci!
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Dna a dieta
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Zlatý len
Štítná žláza
Priessnitzův obklad
Zvětšené uzliny na krku
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Detoxikace organismu – jídelníček doporučený lékařem
Játra a jejich detoxikace
Záněty močového měchýře
Nízký krevní tlak
Diabetes - cukrovka druhého typu je vyléčitelná dlouhodobým podáváním omega3
Záludná žaludeční bakterie Helicobacter pylori

149,- Kč
(c) 2004 www.celostnimedicina.cz
O násRSS