prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
modnidoplnky.cz
Vaše módní inspirace
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku


Maqui Pure
Pelyněk pravý (Artemisia absinthum)
05.11.2008
Pelyněk pravý je vytrvalá, hořce aromatická, až 120 cm vysoká stříbrně chlupatá bylina z čeledi hvězdicovitých (Asteracea). Vytváří bohatá květenství z drobných žlutých úborů. Pro farmaceutické účely se využívají listy a kvetoucí nezdřevnatělá nať. Jeho jméno je možná odvozeno ze jména řeké bohyně Artemis. Rovněž je také možné, že je dovozeno ze řeckého slova artemés, které znamená čerstvý nebo zdravý. Ve slovanských zemí měl celou řadu dalších názvů jako je pelun, pelyň, polének či palina.
Aktuálně k virové žloutence typu A
04.11.2008
Virová hepatitida typu A nazývaná také „NEMOC ŠPINAVÝCH RUKOU". Z názvu vyplývá jedná důležitá a často opomíjená preventivní zásada: ČASTÉ MYTÍ RUKOU, NEJLÉPE MÝDLEM POD TEKOUCÍ VODOU!
Feminol a Intimed - přírodní oleje pro Vaše zdraví (komerční sdělení)
03.11.2008
Růžový olej je ceněn pro svou nádhernou inspirativní a romantickou vůni, která z parfémů dělá opravdové skvosty. V aromaterapii nabízí velmi široké spektrum účinků, obzvláště v oblasti psychiky. Aplikace inhalací nebo masáží ovlivňuje především stavy psychického napětí, deprese a nespavosti, celkově uvolňuje a může tak ovlivnit romantické a tvůrčí sklony. To nakonec pozitivně působí při psychické impotenci nebo frigiditě.
Jak prožít chladný podzim bez bolesti svalů a kloubů? (komerční sdělení)
31.10.2008
S příchodem podzimních a zimních měsíců většina řidičů připravuje své automobily na zhoršené povětrnostní podmínky, na nepříjemné sychravé počasí, zhoršené podmínky na kluzkých silnicích a na dotěrnou zimu, která nepříznivě působí na všechny mechanické části jejich „čtyřkolých miláčků“. Mnohdy však lidé věnují více péče automobilům, než právě své tělesné schránce, která netrpí o nic méně, než právě třeba tyto dopravní prostředky. Zatímco však člověk průměrně za život vystřídá 3 až 4 automobily, výměna vlastního těla je nemožná a výměna jeho částí vždy velmi složitá a bolestivá.
Fair Trade pomáhá pěstitelům kávy v Tanzánii zajistit vzdělání pro děti, ale také zlepšovat výrobu (komerční sdělení)
30.10.2008
Obchod bez chudoby a dětské práce, tak se často představuje Fair Trade, partnerský obchod se znevýhodněnými výrobci z rozvojových zemí. Co přesně to ale pro pěstitele znamená? Pojďme se podívat třeba do Tanzánie, odkud pochází FAIR a BIO instatní káva KAGERA. Svůj název dostala Kagera podle regionu na břehu Viktoriina jezera na severozápadě Tanzánie. Fair Trade tu má tradici dlouhou téměř tak jako spravedlivý obchod sám. První kávu začali dodávat zdejší pěstitelé za Fair Trade podmínek už po 2. světové válce. Dnes je tu do Fair Trade zapojeno zhruba 80 000 drobných pěstitelů kávy. Jsou spojeni do 126 malých družstev, které tvoří velké Fair Trade družstvo KCU (Kagera Cooperative Union).
Článků o zdraví: 3113   1 ... 463 464 465 466 467 ... 623Kvasinka a příčiny
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Cholesterol - ziskuchtivý podvod kolem životně nezbytné látky
Detoxikace organismu – jídelníček doporučený lékařem
Intuice nebo hypochondrie?
Játra a jejich detoxikace
Detoxikace léčivými oleji – domácí olejová masáž
Dna a dieta
Jak zdravě zhubnout jednou provždy 7 - čtenářka Petra
Podběl
Štítná žláza
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Šokující pravda o rakovině
Jak zdravě zhubnout jednou provždy 8 – vláknina
Karmická medicína 23 - Afirmace - domácím sebeuzdravováním proti psychické a psychosomatické nerovnováze
Zvětšené uzliny na krku
Jak ozdravit játra?

419,- Kč
(c) 2004 www.celostnimedicina.cz
O násRSS