prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
modnidoplnky.cz
Vaše módní inspirace
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku


Regevit
VIDEO: Posiluje mléko naše zuby a kosti?
22.09.2014

Čím více mléka vypijeme, tím pevnější budou naše zuby a kosti. Platí skutečně tato rovnice? Pojďme se podívat vápníku na zoubek.
Kešu oříšky
22.09.2014
Kešu
Oříšky, věčné téma všech nekonečných diet, které obcházejí vše, co ukrývá větší množství tuku. Já sama osobně oříšky naopak doporučuji, samozřejmě v míře, jež je přínosná. Dle mého 1 polévková lžíce jemně nasekaných mandlí vhodně dotváří zeleninový salát, případně napomůže lepší vstřebatelnosti vitamínů A, D, E, K, vitamínů rozpustných v tucích. Navíc, je lepší tady sníst hrst oříšků, ukrývající celou spoustu minerálních látek, které tu naopak margarín a máslo zcela pozbývají. Věděli jste, že například 6 para ořechů ukrývá 100% doporučenou denní dávku selenu? A že 20 jader sladkých mandlí představuje 35 % doporučené denní dávky vitamínu E, vitamínu života? Stejné množství pak ukrývá asi 3 g vlákniny, 80 mg vápníku, dále také pěkné množství fosforu a hořčíku.
Aloisie trojlistá
21.09.2014
Aloisie trojlistá
Aloisie trojlistá, latinsky Aloysia triphylla, je vytrvalá aromatická rostlina, někdy označovaná jako keřík. Pochází z jižní Ameriky, odkud byla do Evropy v 17. století přivezena Španěly. Má úzce kopinaté listy a má charakteristické světle fialové květy. Plodem je peckovice. Je pěstována jako pokojová či balkónová rostlina, není vhodná k pěstování na zahradě (na místě svého původu roste pod stínem palem). Již odedávna je oblíbená pro svoji příjemnou citronovou vůni, za kterou vděčí obsaženým rostlinným silicím. Z této léčivé rostliny se sbírají listy, které se suší.
Aloe vera na dásně a zuby
20.09.2014
Aloe Vera
Používání aloe vera na dásně a zuby možná nezní jako správná volba, avšak nedávná studie dokazuje, že opak je pravdou. Zubní gely s aloe vera si získávají stále větší popularitu pro jejich očividné účinky. A to je důvod, proč se někteří lidé zajímají o tuto možnost používání přírodního prostředku k čistění zubů namísto běžné zubní pasty.
Jak porozumět druhému člověku – síla empatie
19.09.2014
Empatie

Co kdybychom se jeden den nedívali na svět skrze výhradně naše zájmy a potřeby, ale pocítili, jak vypadá realita očima druhých? Jak by se nám žilo s poznáním, že každý člověk dělá to nejlepší, čeho je v daný moment schopen?

Článků o zdraví: 3216   1 2 3 4 5 ... 644Etikoterapie – 7 pocitů, které nám poškozují zdraví
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Vodní meloun a zázračná melounová slupka
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Štítná žláza
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Dna a dieta
Pryč s hleny
Škodlivost mikrovlnných trub
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat
Chia semínka
Detoxikace organismu – jídelníček doporučený lékařem
Nízký krevní tlak
Jak žít dlouze a zdravě – Nesprávné dýchání
Následky nedostatku hořčíku mohou být překvapivě hořké
Priessnitzův obklad
Otoky nohou
Nejrychlejší cesta, jak něco změnit

789,- Kč
(c) 2004 www.celostnimedicina.cz
O násRSS