prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
modnidoplnky.cz
Vaše módní inspirace
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Express Diet - 5denní proteinová dieta

Rubrika: Bylinky

Zvonec čtyřlistý (Adenophora triohylla, syn. Adenophora tetraphylla)
02.11.2014
Zvonec čtyřlistý

Zvonec čtyřlistý (Adenophora triohylla, syn. Adenophora tetraphylla) je vzpřímená, vytrvalá bylina, která může dorůst až výšky 100 centimetrů. Jeho kořen je bílé barvy a ve tvaru připomínající kořen mrkve. Listy jsou oválné, skoro kulaté a uspořádané vějířovitě. Květ ve tvaru zvonku je světle fialové barvy.

Zelená viagra i likvidátor tuku!
31.10.2014
Kotvičník
Kotvičník je jedno z nejúčinnějších afrodisiak, ale má mnoho dalších léčivých vlastností. Plazí se nenápadně po zemi, kvítky má nevýrazné, přesto má ale tahle rostlina pořádnou sílu! Kotvičník zemní obsahuje látky, které mužům i ženám výrazně zvednou sexuální apetit, dobře ho znají také sportovci, kteří ho užívají jako přírodní anabolikum.
Muira puama
26.10.2014
Muira puama

Muira puama (latinsky Ptychopetalum) je jednou z nových, nám dříve neznámých exotických léčivých rostlin z oblasti Jižní Ameriky. Původem pochází z brazilské Amazonie. Dorůstá do výšky až pět metrů. Jeho květy jsou malé, bílé a voní po jasmínu.

Zázračná aloe léčí spáleniny i obezitu. Jak ji pěstovat?
23.10.2014
Aloe vera
Aloe považovali za zázračnou rostlinu už ve starověku. Účinně hojí popáleniny a léčí mnoho nemocí. Pomáhá také v boji s obezitou. O tom, že umí hojit popáleniny a odřeniny, se všeobecně ví. Ale tušíte, že je to účinný lék také na vysoký krevní tlak, obezitu, působí preventivně proti rakovině a má spoustu dalších „doktorských“ vlastností, pro které se jí říká zázračná rostlina?
Bedrník větší
19.10.2014
Bedrník
Bedrník obecný je i nám dobře známá bylina, který roste nejen hojně u nás, ale vlastně téměř v celé Evropě. Jeho latinský název je Pimpinella major a patří do čeledi miříkovité (Apiaceae). Je to vytrvalá rostlina, dorůstající výšky až 60 cm. Má lysou nebo téměř lysou lodyhu, Kořen je vřetenovitý, hojně rozvětvený a vydává zápach, označovaný jako "kozlí", který je pro nás dosti nepříjemný.
Kotvičník zemní (Tribulus terrestris)
16.10.2014
Kotvičník
Kotvičník je plazivá, zprvu velmi nenápadná každoroční jednoletá rostlina pocházející z asijské oblasti. Překvapivých a pohodlných výnosů dosáhnete pěstováním kotvičníku na nepoužívaném dlažbovém chodníku. Kotvičník lze ale dobře pěstovat i v truhlících na oknech či balkónech a nechat ho k jeho i vaší spokojenosti viset přes parapet dolů.
Oslaďte si dietu aztéckým cukrem! Vyroste i v kuchyni...
16.10.2014
Bylinky
Aztécký cukr je tisíckrát sladší, než rafinovaný, ale bez jediné kalorie! Je tisíckrát sladší, než rafinovaný cukr, neobsahuje ale jedinou kalorii! Cukrovkáři i všichni, kdo potřebují shodit pár kilo, si díky němu mohou pořádně osladit život bez toho, aby ohrozili své zdraví. Navíc pomáhá léčit kašel, astma i střevní koliku. Říká se mu "aztécký cukr" a snadno si ko vypěstujete doma v květináči - ještě ozdobí váš byt.
Olše lepkavá
12.10.2014
Olše lepkavá
Olše lepkavá (latinsky Betula či někdy Angula Glutinosa) patří do čeledi břízovitých (Betulaceae). Je k nepřehlédnutí, neboť se jedná o listnatý opadavý strom, který může dorůst až výšky 30 metrů. Je to dlouhověký strom, dožívá se věku až 100 let, některé prameny uvádějí dokonce 200 let.
Alzheimer, Parkinson, roztroušená skleróza - byliny pomohou i s vážnými chorobami
09.10.2014
Bylinky
Každoročně nás média konfrontují se zdrcujícími statistikami, podle kterých nám v horizontu několika desítek let hrozí epidemie Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby, stejně jako roztroušené sklerózy. Společným pozitivním jmenovatelem všech těchto závažných onemocnění nervového systému je fakt, že je možné podpořit jejich léčbu bylinami.
Co předčí viagru? Vypěstujte si indický ženšen!
09.10.2014
Indický ženšen
Vitánie ašvaganda vám pomůže nejen jako silné afrodiziakum - zlepšuje i paměť a působí proti stresu. Chcete povzbudit svůj sexuální apetit? Nedejte na reklamu nabízející drahé pilulky. Zelenou viagru v podobě vitánie, známou také jako indický žen-šen, si v pohodě vypěstujete doma v květináči. A s překvapením zjistíte, že vitánie ašvaganda vám pomůže nejen jako silné afrodiziakum…
Článků: 305   1 2 3 4 5 ... 31
Šokující pravda o rakovině
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Zdravé sacharidové přílohy I.
Dna a dieta
Vylučování
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Kundalini jóga jako „dálnice“ k vyššímu vědomí
Psycholog Jiří Hamerský: Předvánoční inspirace – 10 mých nejoblíbenějších knih II.
Zdravé vánoční cukroví
Priessnitzův obklad
Nízký krevní tlak
Štítná žláza
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Detoxikace organismu – jídelníček doporučený lékařem
VIDEO: Jáhly
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
11 způsobů, jak posílit imunitu
Jak předcházet podzimnímu nachlazení

624,- Kč
(c) 2004 www.celostnimedicina.cz
O násRSS