prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
modnidoplnky.cz
Vaše módní inspirace
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku


Maqui Pure

Autor: Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

Nežádoucí účinky vakcíny proti rakovině děložního čípku jsou vážné
06.03.2014
Nežádoucí účinky vakcíny proti rakovině děložního čípku
„Představitelé zdravotnického establishmentu i poslanci neznají nebo vědomě přehlížejí skutečnost,“ říká prof. Anna Strunecká o záměru hradit stále ještě nedostatečně vyzkoušené vakcíny. Politici navrhují, aby rodiče dívek ve věku 13 až 14 let nemuseli platit za vakcínu, která by je měla ochránit před viry, jež vyvolávají rakovinu děložního čípku. Fyzioložka prof. RNDr. Anna Strunecká DrSc. upozorňuje, že vakcínu Gardasil, na evropském trhu dostupnou pod názvem Silgard, považují američtí experti za nejnebezpečnější vakcínu, kterou se dnes očkuje. Totéž platí o vakcíně Cervarix.
Reakce prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc. na článek RNDr. Marka Petráše: "Hlinitá sůl jako adjuvans ve vakcínách"
06.02.2014
Vakcína
Vážený pane doktore,
ve svém článku ze dne 7.11.2011:
http://www.vakciny.net/AKTUALITY/akt_2011_31.htm označujete v rádoby vtipném závěru ty, kteří varují před nebezpečím iontů hliníku používaných jako adjuvans ve vakcínách za jaksi "mentálně postižené" v důsledku očkování Alditeperou. Nicméně, je zřejmé, že i neurotoxicita hliníku, přijímaná širokou vědeckou komunitou za prokázanou, spadá ve Vašem hodnocení zdravotních rizik vyvolaných působením iontů hliníku do souboru "konspiračních teorií". Přesto doufám, že informace o desítkách prací, které se zabývají možným podílem iontů hliníku v etiopatogenezi neurodegenerativních onemocnění, zejména Alzheimerovy nemoci (AD) pronikly i do Vaší kanceláře.
VIDEO: Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc., Jak přežít dobu jedovou
02.12.2013
Právě vychází nová kniha Jak přežít dobu jedovou? profesorky Strunecké, která má dlouholeté zkušenosti z pedagogické práce na Univerzitě Karlově. Zároveň byla řešitelkou a spoluřešitelkou sedmi grantových projektů zabývajících se mechanismy vzniku patofyziologických změn u hematologických onemocnění, schizofrenie, Alzheimerovy nemoci a autismu. Věnuje se též intenzivně vědecko-populární publicistice se zaměřením na biomedicínu.
Blíží se chřipková sezóna
29.11.2013
Jak přežít dobu jedovou?
S nastupující chřipkovou sezónou vždy vyzývají přední vakcinologové na celém světě obyvatelstvo k očkování proti chřipce. Vyvolávají strach z této nemoci poukazováním na rizika, která toto onemocnění přináší, a na tisíce úmrtí zejména kojenců a seniorů. Je očkování proti chřipce jedinou a nejúčinnější prevencí proti chřipce? Jaká je jeho účinnost?
Očkování a rtuť
27.11.2013
Přemůžeme autizmus?
Při úvahách o tom, co se v našem životním stylu změnilo v posledních dvaceti letech a mohlo by přispívat k dramatickému nárůstu PAS, označují mnozí za významnou příčinu očkování – zejména zvyšování počtu vakcín u malých dětí. Jako významná příčina vzniku PAS je označována rtuť zejména v podobě thiomersalu, známého z USA pod názvem thimerosal. Thimerosal se do vakcín přidává pro své antiseptické a konzervační účinky. Thimerosal není rtuť v anorganické formě, jak ji známe z teploměrů. Je to organická sloučenina etylrtuti (CH3CH2- Hg-S-C6H4 – COOH). To je důležité vědět pro srovnávání účinků a toxikologie různých forem rtuti. Pod silným tlakem odborné i laické veřejnosti přestali výrobci vakcín v USA thimerosal používat.
Počet článků: 15   1 2 3Kvasinka a příčiny
Devět léčivých bodů na uchu
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Detoxikace organismu – jídelníček doporučený lékařem
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Rakytník řešetlákový
Játra a jejich detoxikace
Cholesterol - ziskuchtivý podvod kolem životně nezbytné látky
Dna a dieta
Jak zdravě zhubnout jednou provždy 9 – správná volba potravin
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Otoky nohou
Lehký a chutný dezert téměř bez kalorií i tuku - je to vůbec možné?
Štítná žláza
Šokující pravda o rakovině
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Priessnitzův obklad
Zvětšené uzliny na krku

699,- Kč
(c) 2004 www.celostnimedicina.cz
O násRSS